Poradnia Dietetyczna ClinicMed

Telefon:

85 744 63 33

504 397 685

Adres:

Centrum Zdrowia Stołeczna 7
ul. Stołeczna 7
15-879 Białystok

Poradnia Dietetyczna ClinicMed

Rejestracja | Godziny otwarcia | Lekarze | Cennik |ClinicMed 

 

Czym się zajmujemy:

 

– Edukacja zdrowotna i prewencja w zakresie chorób cywilizacyjnych takich jak: cukrzyca, nadciśnienie, dyslipidemia

– Dietetyczne wsparcie w zaburzeniach gospodarki węglowodanowej, otyłości, cukrzycy, osteoporozie, chorobach reumatologicznych

– Zaburzenia metaboliczne w ciąży i cukrzyca ciążowa

 

Zapraszamy na stronę internetową Przychodni Dietetycznej Poradnia Dietetyczna

 

Cennik

 

 

Informacje

Rejestracja

85 744 63 33

504 397 685

Godziny otwarcia

UWAGA!

Zapraszamy do Poradni Dietetycznej ClinicMed. Misją tej poradni jest świadczenie usług z zakresu doradztwa żywieniowego, zgodnie z aktualna wiedzą medyczną i najnowszymi doniesieniami naukowymi.

W naszej Poradni przyjmuje Aneta Średińska - dietetyk, specjalista żywienia, absolwentka SGGW w Warszawie, Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji ze specjalnością z zakresu żywienia człowieka i nauk konsumenckich.

Posiada 7 - letnie doświadczenie interdyscyplinarne, zwłaszcza w obszarze badania potrzeb pacjentów, planowania, nadzorowania i stosowania żywienia indywidualnego. Specjalizuje się w prawidłowym odżywianiu w specjalnych stanach organizmu osób dorosłych oraz dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Podczas wizyty przeprowadzona zostanie analiza sposobu żywienia, nawyków i zachowań żywieniowych poprzez szczegółowy wywiad. Określona będzie aktualna oraz prawidłowa masa ciała, obliczone będzie BMI. Określona zostanie kaloryczność diety, zawartość składników odżywczych, witamin, minerałów i błonnika pokarmowego. Na zakończenie wizyty będzie dobrana spersonalizowana dietoterapia uwzględniająca modyfikację nieprawidłowych zachowań jedzeniowych.

 

ZAPRASZAMY

Poniedziałek - 15:00 - 19:00

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.

 

Lokalizacja

II piętro, lok. 200